Odpowiednio dopasowane do indywidualnych preferencji podłoże pozwala zregenerować mięśnie, uniknąć bólu pleców czy poprawić samopoczucie. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej ludzi ma świadomość, jak bardzo kluczowym elementem komfortowego, efektywnego oraz zdrowego snu jest materac. W ostatnim czasie bardziej popularne stały się materace piankowe, do których należy CUREM .REG. Czym cechuje się ten materac? 

Czym jest CUREM .REG?

CUREM .REG to wyjątkowy materac polecany wielu osobom. Z uwagi na rodzaj wkładu kwalifikowany jest jako materac piankowy. Oznacza to, że w jego wnętrzu zastosowano zaawansowaną technologicznie piankę, która posiada indywidualne właściwości. W materacach piankowych często łączy się kilka rodzajów pianki, aby uzyskać niepowtarzalne właściwości. Jednak sama pianka również odznacza się indywidualnymi cechami, takimi jak:

  • miękkość i lekkość,
  • wrażenie otulenia,
  • elastyczność punktowa,
  • podparcie kręgosłupa,
  • odporność na odkształcenia.

Materace piankowe już same w sobie są wyjątkowe i odpowiadają za wysoką jakość snu, jednak czym jeszcze charakteryzuje się CUREM .REG?

CUREM.REG – charakterystyka 

Nowa jakość snu z CUREM .REG!Największe różnice, jakimi charakteryzują się między sobą materace do spania to wkład. W CUREM .REG zastosowano trzy rodzaje pianek – Fusion, Visco i Serene. Czym one są oraz jaką pełnią rolę? Otóż cały rdzeń zbudowany został z hybrydowej pianki Fusion, która jest niezwykle komfortowa i elastyczna. Na niej umieszczona została reagująca na nacisk i temperaturę ludzkiego ciała pianka Visco. To właśnie ona odpowiada za wrażenie otulenia, miękkość oraz idealne dopasowywanie się do ciała użytkownika. Dodatkowo znajduje się tam również pianka Serene, która odpowiada za redukowanie nacisku. W ten sposób zapewnia zdrowy sen użytkownikowi, ale to nie wszystko! Podobnie jak pianka Visco, potrafi przystosować się do sylwetki użytkownika, w jak najlepszy sposób wspierając kręgosłup oraz całe ciało. Materac CUREM .REG posiada także siedem stref twardości, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie się wkładu do anatomicznej budowy ciała człowieka, dzięki czemu w stabilny sposób popierają cały kręgosłup. Wartym uwagi jest również fakt, że CUREM .REG posiada certyfikat AEH, który potwierdza jego wysoką jakość oraz fakt, że spełnia rygorystyczne wymagania pod kątem higieny, ergonomii czy trwałości.

CUREM .REG – dla kogo? 

Materace CUREM by Hilding są niezwykle uniwersalne. Posiadają liczne cechy, które sprawdzą się u wielu osób i właśnie dlatego korzystać z niego mogą single oraz pary. Jednak na CUREM .REG wyśpią się także alergicy, a to wszystko z uwagi na fakt obecności specjalnych profilowań oraz nacięć, które umożliwiają lepszą wentylację wkładu. Zapobiega to gromadzeniu się w materacu szkodliwych bakterii czy wilgoci. Również obecność pokrowca Zeo Case jest świetnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ są tam obecne naturalne minerały – zeolity które posiadają właściwości antybakteryjne. Dodatkowo sam pokrowiec wspomaga prawidłową cyrkulację powietrza i usprawnia odprowadzanie nadmiaru ciepła. CUREM .REG to również idealny materac dla osób cięższych oraz preferujących twardsze podłoże, ponieważ klasyfikowany jest jako H3, czyli materac twardy.

Materac CUREM .REG sprawdzi się w każdej sypialni. Zapewnia odpowiednio regenerujący sen poprzez idealne dopasowanie się do anatomicznego kształtu ciała, a także umożliwia zdrowy wypoczynek poprzez optymalnie podparcie kręgosłupa. Czy można chcieć czegoś więcej?