Szukasz wygodnego materaca, który zapewni Ci komfort każdej nocy i sprawi, że poranki będą przyjemne i pełne energii? Ten cel osiągniesz razem z marką SleepMed! Wybierz jedno z podłoży dostępnych w asortymencie tej firmy. Przedstawiamy podstawowe modele, charakteryzujące się korzystnym stosunkiem jakości wykonania do ceny, z kolekcji Standard.

SleepMed Comfort

Materace SleepMed - przegląd produktów z linii StandardSleepMed Comfort to podstawowy model materaca z kolekcji Standard, z wypełnieniem piankowym. Dostępny jest w wielu różnych rozmiarach. Jego wysokość wynosi 20 cm, a możliwość wyboru pomiędzy 4 różnymi stopniami twardości sprawia, że dostosujesz jego właściwości do swoich indywidualnych preferencji. Ta opcja przekładania innowacyjnej pianki VitaRest dla wielu osób jest na wagę złota!

Wewnątrz wkładu znajdują się 2 warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce. Wiąże się to z doskonałą wentylacją wnętrza tego podłoża do spania. Specjalne nacięcia struktury wypełnienia sprawiają, że cyrkulacja powietrza jest efektywna. W materacu nie gromadzi się wilgoć, a rozwój roztoczy kurzu, bakterii, grzybów, pleśni i innych szkodliwych drobnoustrojów w łóżku jest ograniczony przez panujące w nim suche i chłodne środowisko.

Doskonałe właściwości materaca SleepMed Comfort z kolekcji Standard maksymalizuje pokrowiec Merced. Uszyty jest z dzianiny poliestrowej, która dobrze przepuszcza powietrze. Jej główną zaletą jest specyficzna struktura, która oferuje użytkownikowi przyjemny efekt masażu. Weź pod uwagę fakt, iż temu podłożu do spania przyznano status wyrobu medycznego. Świadczy to o jego bezpieczeństwie dla układu ruchu i wysokiej jakości wykonania.

SleepMed Premium

Model SleepMed Premium został skonstruowany podobnie do wyżej wspomnianego egzemplarza Comfort. Jednak warstwy pianki, które są w nim zastosowane, są o kilka centymetrów wyższe. Cała konstrukcja zapewnia równowagę między wsparciem punktowym ciała i swobodą zmiany pozycji podczas przebywania w łóżku. Ten materac dobrze sprawdzi się w sypialni małżeńskiej.

Pamiętaj o tym, że jest to podłoże do spania, które ze względu na obecność 7 różnych stref perfekcyjnie dopasowuje się do anatomicznej budowy użytkownika. Jest to optymalne rozwiązanie, które charakteryzuje się uniwersalnością. SleepMed Premium sprawdzi się na różnych stelażach — w tym regulowanych, a dzięki możliwości przekładania pianek i dostępności 4 poziomów twardości, można umieścić go w sypialni osób o rozmaitej masie ciała.

SleepMed Supreme

Ostatni materac z kolekcji SleepMed Standard to model Supreme. Przeznaczony jest dla wymagających klientów, którzy szukają wysokiej jakości połączonej z rozsądną ceną. Już sam wygląd tego modelu kojarzy się z luksusem. Wynika to z wysokości wypełnienia wynoszącej aż 27 centymetrów! Jakie są kluczowe cechy charakterystyczne tego podłoża do spania, o których warto wiedzieć?

  • Pianki znajdujące się w wypełnieniu są oddychające, a porowata struktura uniemożliwia rozmnażanie się grzybów i pleśni wewnątrz wkładu tego materaca SleepMed.
  • Materac jest odpowiedni dla alergików. Skutecznie ogranicza wilgoć i rozwój roztoczy kurzu. Może wpływać korzystnie również na samopoczucie astmatyków.
  • Jest to funkcjonalne i wytrzymałe podłoże do spania. Jego żywotność przedłuża możliwość dwustronnego wykorzystywania.
  • Producent oferuje aż 15 lat gwarancji na ten produkt. Stanowi to potwierdzenie jego wysokiej jakości.

Co jeszcze przyda Ci się w sypialni?

Materac stanowi oczywiście podstawę wyposażenia każdej sypialni. Jednak nie jest jedynym elementem, który powinien się w niej znaleźć. Co jeszcze znajdziesz w asortymencie SleepMed? Jakie akcesoria mogą Ci się przydać?

  1. Poduszka — podpiera i stabilizuje głowę oraz szyję. Powinna być ergonomiczna i dopasowana do anatomicznej budowy górnych części kręgosłupa. SleepMed proponuje poduszki z wypełnieniem piankowym, które charakteryzują się elastycznością, sprężystością i doskonałym wyprofilowaniem. Wśród trzech dostępnych modeli: Comfort, Premium i Supreme Pillow, z pewnością znajdziesz opcję odpowiednią dla Ciebie.
  2. Mata kokosowa — zainwestuj w nią jeżeli chcesz podnieść stopień twardości Twojego materaca lub ułatwić sobie utrzymanie higieny w łóżku. Właściwości włókien kokosowych korzystnie wpływają na jakość snu i cieszą się popularnością w branży sypialnianej.
  3. Ochraniacz na materac — chcesz przedłużyć żywotność Twojego materaca? Wybierz bawełniany ochraniacz SleepMed. Z pewnością docenisz jego oddychalność, miękkość oraz trwałość.

Kolekcja materaców Standard od marki SleepMed jest uniwersalna, funkcjonalna, komfortowa i dostępna w rozsądnej cenie. Wybierz podłoże do spania z tej linii i przenieś swój sen na wyższy poziom. Inwestycja w SleepMed zawsze się opłaca!

wyrób medycznySleepMed Comfort, SleepMed Premium, SleepMed Supreme to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.