Nie da się zaprzeczyć, że życie alergika nie jest łatwe. Wraz z biegiem czasu, do obecności alergii można przywyknąć, jednak nie zmienia to faktu, iż często utrudnia ona prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz przyczyniają się do obniżenia jakości snu. Z uwagi na to, już dziś warto wyposażyć swoją sypialnię w antyalergiczne materace Fit.4.Sleep. Czym się wyróżniają oraz jaka jest ich budowa? 

Materace Fit.4.Sleep – budowa

Antyalergiczne materace Fit.4.Sleep wyróżniają się zastosowaniem materiałów, które nie nasilają alergii, przez co mogą być w bezpieczny sposób użytkowane przez osoby zmagające się z alergiami. Oprócz tego skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Ponadto, można je podzielić z uwagi na wypełnienie na:

  • modele piankowe – wykorzystujące piankę wysokoelastyczną o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia,
  • modele sprężynowe – wykorzystujące sprężyny kieszeniowe odznaczające się wysoką elastycznością punktową i redukcją drgań.

W ten sposób, materace Fit.4.Sleep umożliwiają prawidłowe wsparcie kręgosłupa w czasie snu oraz stabilizację sylwetki, co korzystnie wpływa na jakość i efektywność wypoczynku.

Materace Fit.4.Sleep - czy to dobra opcja dla alergików?Materace Fit.4.Sleep – właściwości

Materace Fit.4.Sleep wyróżniają się na wiele sposobów, nie tylko pod kątem budowy, ale także właściwości. Wszystko z uwagi na fakt, iż posiadają:

  • dwie twardości,
  • optymalną wentylację,
  • pokrowiec typu zima/lato,
  • certyfikat AEH.

Co więcej, materace Fit.4.Sleep dostępne są w różnych wersjach – węższych (materace 90×200 cm) lub szerszych (materace 140×200 lub 180×200 cm).

Materace Fit.4.Sleep – jak je wybrać? 

Wszystkie materace Fit.4.Sleep posiadają właściwości antyalergiczne jednak, aby mogły prawidłowo wspierać nasze ciało oraz zapewniać wysokiej jakość sen, to muszą być odpowiednie dopasowane do potrzeb użytkownika. Zatem, na co zwrócić uwagę wybierając podłoże do spania? W dużej mierze na osobiste potrzeby, preferencje oraz czynniki, jak:

  • waga,
  • wiek,
  • stan zdrowia,
  • twardość.

Oprócz tego ważny jest rozmiar, czyli długość i szerokość produktu. W ofercie Fit.4.Sleep dostępne są wąskie materace 80×200 cm oraz dłuższe – 120×200,140×200 lub 180×200 cm.

Jak się okazuje, materace Fit.4.Sleep świetnie sprawdzą się w sypialni alergików. Co więcej, gwarantują spokojny i komfortowy wypoczynek dla każde, w tym osób młodszych, starszych, par oraz singli.

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.