Jesteś singlem, ale cenisz sobie komfort i oczekujesz, że twój materac będzie duży i wygodny? Jeśli jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego produktu dla siebie to koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym chcemy przedstawić Ci najlepsze materace dla singli. 

Nowoczesny materac na bazie pianek 

Materace dla singla powinny być tak samo wygodne, jak te dla par. Hilding Conga to produkt, który skonstruowano z czterech pianek o różnych właściwościach. Dwie z nich cechują się niezwykłą elastycznością i mają inny stopień twardości, by zapewnić śpiącej osobie odpowiednie wsparcie. Ponadto, zostały one wyprofilowane w aż siedmiu strefach, co pozwoli Ci na równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Materac wzbogacono o wkładki w strefie ramion – jedną  z nich wykonano z pianki Visco, a drugą z FloFom. Obie reagują na temperaturę ciała i pozwalają zmniejszyć napięcie w strefie ramion, karku oraz barków. Visco ma właściwości rozgrzewające, natomiast FloFom – chłodzące. Dzięki temu materac sprawdzi się zarówno w zimie, jak i w upalnym lecie. Hilding Conga nada się również w przypadku singli, ważących do 130 kg, ponieważ pianki HR są niezwykle sprężyste i wytrzymałe. Materac Hilding Conga to produkt uwielbiany przez singli, ceniących sobie optymalny komfort.

Postaw na optymalną twardość 

Materace dla singla - czym powinny się charakteryzować?Jeśli nie musisz dzielić łóżka z inną osobą, to właściwości swojego materaca możesz dobrać według własnych preferencji. Niektórzy są zwolennikami twardszego podłoża. W tej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z produktem Hilding Foxtrot. Jest to najtwardszy materac piankowy z naszej kolekcji, który został wyprodukowany z myślą o osobach ważących więcej niż 80 kilogramów. Pianka, z której zrobiono produkt, jest odpowiednio wyprofilowana i zapewni optymalne wsparcie całej sylwetce. Ponadto, otwartokomórkowa struktura wkładu zapewnia wentylację i pozwala utrzymać higienę oraz odpowiednie środowisko snu. Dzięki swojej mniej jednolitej strukturze komórkowej materac zapewni użytkownikowi większy komfort. Materac nada się też dla osób, które zmagają się z alergią, ponieważ jego pokrowiec jest wolny od substancji potencjalnie alergogennych lub szkodliwych dla zdrowia. Klienci, którzy zdecydowali się na ten materac, zauważyli poprawę jakości snu już po pierwszej nocy!

Materac sprężynowy 

Trzecia propozycja, Hilding Makarena sprawdzi się u singli, którzy oczekują od swojego materaca prozdrowotnych właściwości. Produkt został wykonany z innowacyjnych sprężyn Multipocket. Ta konstrukcja polega na tym, że każda ze sprężynek znajduje się w oddzielnej kieszonce i reaguje indywidualnie na nacisk ciała. Zapewni to Ci odpowiednie wsparcie oraz komfort użytkowania. Z jednej strony wkładu wstawiono płytę z naturalnego lateksu, która ma nadać sprężystość, a z drugiej strony wykorzystano termoelastyczną piankę Visco. Dopasowuje się ona do kształtu ciała, zmniejszając tym napięcie mięśni. Materac posiada status produktu medycznego oraz został nagrodzony certyfikatem jakości AEH.

Wejdź na stronę naszego sklepu ABC Snu i sprawdź, jakie materace Ci proponujemy. Zakup swój produkt już dziś, by cieszyć się spokojnym snem.