Szukasz materaca, który spełni wszystkie Twoje potrzeby? Bez wątpienia musisz zwrócić uwagę na modele hybrydowe, które stanowią połączenie wysokiej jakości pianek razem ze sprężyną multipocket!

Dla kogo materac hybrydowy?

Zastanawiasz się czy materace hybrydowe to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie? Bez wątpienia tak! Szczególnie jeśli zwrócisz uwagę na tak wyjątkowy model jak Hilding Electro, który posiada aż sześć twardości! Dzięki temu fantastycznie sprawdzi się dla osób, które mają bardzo zmienne preferencje w kwestii idealnego podparcia, na przykład zmagają się z dużymi wahaniami wagi. Polecany jest on również dla par, nawet dla tych, pomiędzy którymi występuje duża dysproporcja wagowa. Całość skutecznie amortyzuje drgania oraz minimalizuje efekt zapadania się lżejszej osoby. Nada się też dla aktywnych, ponieważ przyśpiesza regenerację mięśni, nawet po najbardziej wymagającym treningu! Dodatkowo może pomagać w przypadku występowania różnego typu dolegliwości bólowych w okolicach kręgosłupa.

Sześć twardości w jednym materacu!

Hilding Electro - w trosce o Twoje potrzeby!Materace Hilding mają za zadanie zapewnić każdemu komfortowy i nieprzerwany sen, jednak warto jest podkreślić, że Hilding Electro jest w stanie zrobić to w naprawdę skuteczny sposób, ponieważ daje on możliwość swobodnej regulacji twardości w taki sposób, aby dostosować ją do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wszystko to, za sprawą odpinanego topu, jaki został wykonany z dopasowującej się do kształtu ciała pianki termoelastycznej oraz sprężystej i świetnie przepuszczającej powietrze warstwy lateksowej. Wokół sprężyn kieszeniowych typu multipocket, jakie zostały wyprofilowane w siedem stref twardości i stanowią swojego rodzaju podstawę produktu, umieszczono sprężystą i wytrzymałą piankę hybrydową Fusion z jednej strony, a z drugiej korzystać możemy z pozytywnych właściwości pianki wysokoelastycznej oraz dodatkowej warstwy sizalu, która między innymi świetnie odprowadza wilgoć z wnętrza produktu dbając o zachowanie prawidłowej higieny.

Czystość i higiena!

Oczywiście mamy pełną świadomość jak ważne jest, aby zachować w naszym łóżku higienę na najwyższym poziomie. Dlatego też wypełnienie zostało wyprofilowane w taki sposób, aby w skuteczny sposób odprowadzać wilgoć z wnętrza wyrobu, a także dbać o odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu materac nie stanie się miejscem rozwoju wszelkiego rodzaju grzybów, pleśni oraz bakterii! Z kolei pokrowiec Tencel New, który został wyprodukowany z nowoczesnych włókien wiskozy wspomaga wspomniane właściwości antyalergiczne, kontroluje poziom wilgoci, a także można go swobodnie wyprać w warunkach domowych w temperaturze 60 stopni.

Hilding Electro bez wątpienia spełni wszystkie Twoje oczekiwania względem idealnego materaca! Wybierz go i przekonaj się sam!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/